Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga kobiet: Siarka Tarnobrzeg – ASPS Opole 3:1

II liga kobiet: Siarka Tarnobrzeg – ASPS Opole 3:1

Akademiczki z Opola nie grały źle i w każdej partii doprowadzały do emocjonujących końcówek. Co z tego, skoro właśnie w decydujących momentach popełniały błędy. Mecz w Tarnobrzegu zakończył się zwycięstwem miejscowej Siarki 3:1.

Jeżeli powiem, że rywalki były do ogrania, to zabrzmi banalnie, ale niestety tak było – mówi opolska rozgrywająca Agnieszka Kowalczyk. – Zabrakło nam jednak regularnego ataku, bo przyjęcie i rozegranie było na dobrym poziomie – dodaje.

Opolanki nie radziły sobie z presją w końcówkach i popełniały błędy, które ustawiły wynik meczu. Nadal ich największym problemem jest brak zgrania. – Niestety, na treningu przed meczem kontuzji kostki doznała nasza środkowa Gabriela Plecner i znów trzeba było przestawiać skład – tłumaczy Kowalczyk.Na pocieszenie pozostaje dobry występ debiutującej w opolskiej drużynie Barbary Bawoł. Ta zawodniczka będzie dużym wzmocnieniem ASPS-u. – Basia ma dobry blok i świetną zagrywkę – charakteryzuje swoją nową koleżankę rozgrywająca z Opola. – W następnym meczu powinno być jeszcze lepiej, bo wyleczy się Gabrysia, a Basia pójdzie na skrzydło i wzmocni siłę ataku – dodaje. Mimo dwóch porażek nasz zespół się nie poddaje. – Wierzę, że będzie lepiej. Oczywiście życzyłabym sobie, żebyśmy nie odkładały tego pierwszego zwycięstwa na później, tylko wreszcie je odniosły. Myślę, że stanie się to już niebawem. Mamy fajną ekipę, która ma duże możliwości, a potrzebuje tylko trochę czasu – kończy Kowalczyk.

Siarka Tarnobrzeg – ASPS Opole 3:1 (25:23, 25:22, 22:25, 20:25)

Zobacz również:

Wyniki 2. kolejki i tabela gr. 4 II ligi kobiet

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved