Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Cimochowski i Parkitny zagrają w Energetyku Jaworzno

Cimochowski i Parkitny zagrają w Energetyku Jaworzno

fot. archiwum

W zbliżającym się sezonie 2005/2006 dwaj zawodnicy PKE - Polska Energia SSA Rafał Cimochowski i Damian Parkitny zostali wypożyczeni do MCKiS Energetyka Jaworzno.

W zeszłym tygodniu zarząd jaworznickiego klubu zwrócił się do nas z prośbą o wypożyczenie Rafała Cimochowskiego i Damiana Parkitnego . W Jaworznie mają szansę dalej poszerzać swoje doświadczenie oraz umiejętności, a przede wszystkim mają ogromną szansę grać. Dlatego zgodziliśmy się na roczne wypożyczenie zawodników. – mówi Prezes „Kazików”, Ryszard Grenda .

 

Damian Parkitny to młody chłopak, który przyszedł do nas z III ligi, i musi się ogrywać. Będzie grał w I lidze w Jaworznie. Tam na pewno będzie wchodził na zmiany i będzie stanowił ogromną pomoc dla jaworznian, których celem jest utrzymanie się w I lidze. Rafał jest u nas piątym przyjmującym. W tym sezonie również większość czasu spędziłby na ławce rezerwowych, a drugi sezon na rezerwie dla młodego rozwijającego się zawodnika to spore nieszczęście. W Jaworznie będzie grał, a to jest przecież najważniejsze. Bez wątpienia wesprze MCKiS Energetyk Jaworzno w ich staraniach o utrzymanie w I lidze . – powiedział Marian Kardas , trener PKE – Polska Energia SSA. 

 

źródło: kazimierzplomien.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved