Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Turniej w Kędzierzynie Koźlu, wyniki 2 dnia

Turniej w Kędzierzynie Koźlu, wyniki 2 dnia

Jastrzębski Węgiel pokonał Jokera Piła 3:0 w pierwszym dzisiejszym meczu turnieju w Kędzierzynie. Drugie spotkanie było prawdziwym horrorem. Resovia Rzeszów pokonała Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle 3:2 (25:20, 22:25, 36:38, 25:21, 22:20). Spotkanie trwało 2 godziny i 20 minut.

My konsekwentnie przygotowujemy się do sezonu i tak też zagraliśmy – powiedział trener Jastrzębskiego Węgla Igor Prielożny. – Myślę, że beniaminka Polskiej Ligi Siatkówki można pochwalić za dzielną postawę. Grali ambitnie, ryzykowali zagrywką.

Trener Prielożny pewnie mówił tak kurtuazyjnie – powiedział trener Jokera Dariusz Luks. – Za co najwyżej pierwszego seta można zespół pochwalić. Prowadziliśmy 16:11 i chyba zawodnicy przestraszyli się wygranej. W dwóch następnych partiach było już gorzej. Niezależnie od tego jak ładnie gra się, to za to nie daje się punktów.Jastrzębski Węgiel: Laurilla, Szymański, Kadziewicz, Terlecki, Stefanow, Konstantinow, Rusek (l). Wchodzili, poza kontuzjowanymi Michalczykiem i Siezieniewskim, wszyscy zawodnicy.

Joker Piła: Gerymski, Winnik, P.Lach, Kazimierski, Valastek, Szulc, Kowalski (l)

Drugie spotkanie było prawdziwym horrorem. Resovia Rzeszów pokonała Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle 3:2 (25:20, 22:25, 36:38, 25:21, 22:20). Spotkanie trwało 2 godziny i 20 minut.

W sobotę zagra z Jokerem druga szóstka – powiedział zadowolony trener Jan Such.Pozostałych muszę oszczędzać na pucharowy mecz z Jadarem Radom.

źródło: pls.pl

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved