Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Kuciński: Wracam do pełnej dyspozycji

Paweł Kuciński: Wracam do pełnej dyspozycji

fot. archiwum

Rozgrywany w Mławie Memoriał Profesora Wiktora Wawrzyczka ma szczególne znaczenie dla libero wicemistrzów Polski z Olsztyna - Pawła Kucińskiego. Mało kto wie , że popularny "Kuciap" pochodzi właśnie z tego miasta i to właśnie tam stawiał swe piewsze sportowe kroki. Nic zatem dziwnego, że to właśnie jemu zależało szczególnie na tym, aby jak najlepiej zaprezentować się przed znajomymi i rodziną.

Niestety po zakończeniu spotaknia z AZSem Częstochowa Paweł Kuciński , podobnie jak reszta jego kolegów z drużyny nie mógł być zadowolony z swojej postawy na parkiecie.

 

Oto, co libero PZU AZS miał do powiedzenia na temat pojedynku z AZSem Częstochowa: 

Myślę, że nasza słabsza postawa w dzisiejszym meczu jest wynikiem ciężkich treningów. Ostatnio pracujemy naprawdę bardzo mocno. Trochę jestem zdziwiony tym, że na tydzięń przed startem ligi możemy jeszcze grać tak słabo. Jestem pełen nadziei, że za tydzień będziemy już w pełni formy, tym bardziej, że wreszcie powinnismy mieć do dyspozycji cały skład. Ostatnio drobne kontuzje wykluczyły z treningów mnie i Marka Siebecka, co spowodowało, że jeszcze trochę brakuje nam zgrania. Szkoda, że przegraliśmy ten mecz, szczególnie dlatego, że graliśmy w moim rodzinnym mieście. Poza tym ja podchodzę do każdego meczu tak samo. Niezaleznie od tego czy jest to turniej towarzyski czy mecz ligowy chcę go wygrać. Niestety stało się tak, jak się stało. Jutro gramy kolejny mecz i mam nadzieję, że pokażemy się z lepszej stony niż dzisiaj.

 

Paweł Kuciński wraca do pełni zdrowia:

 

Z moimi plecami jest już prawie wszystko w porządku. Odczuwam jeszcze lekki ból i gram w pasie usztywniającym, a to na pewno trochę mi przeszkadza. Powoli jednak wracam do pełnej dyspozycji. Ostatnio mój trening był mocno szarpany: trochę trenowałem , trochę nie. Sądzę jednak, że już w przyszłym tygodniu wszystko będzie w porządku i na inaugurację rozgrywek zagram na 100% moich możliwości..

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved