Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Jeszcze lepsza Strefa Siatkówki

Jeszcze lepsza Strefa Siatkówki

Chcieliśmy wszystkim naszym czytelnikom zaprezentować nowy wygląd serwisu. Mamy nadzieję, że teraz nasza strona stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna i przejrzysta dla wszystkich sympatyków siatkówki. Strefa Siatkówki staje się jeszcze lepsza i jeszcze większa, a to wszystko dzięki Wam.

Zmiany, jakie zaszły w wyglądzie strony podyktowane są Waszymi opiniami i spostrzeżeniami, pilnie zbieranymi przez nas przez cały okres funkcjonowania serwisu. Staramy się przystosować serwis w taki sposób, by łatwo było znaleźć w nim wszystkie informacje, wyniki, a także ciekawe zdjęcia i publicystykę. Wszystkie te zmiany, które dziś obserwujecie, nie są ostatecznymi. W najbliższym czasie zamierzamy również utworzyć dwa nowe, jakże ważne działy:

  • Dział siatkówki amatorskiej – w której będziemy prezentowali ligi i drużyny amatorskie z różnych zakątków Polski i nie tylko. Każdy, kto dla przyjemności odbija w wolnym czasie piłkę przez siatkę będzie miał możliwość zaprezentowania się w naszym serwisie. Siatkówka amatorska to ogromny ruch, w którym uczestniczą tysiące osób aktywnie spędzających swój czas
  • Dział ogłoszeń – w tym dziale znajdziecie ogłoszenia o turniejach (zarówno seniorskich jak i młodzieżowych), każdy zawodnik szukający klubu, a także klub szukający zawodnika będzie mógł się u nas zaprezentować. Każdy z Was, mając jakieś ważne ogłoszenie dotyczące piłki siatkowej znajdzie u nas miejsce, by oznajmić to całej siatkarskiej społeczności.Ogromnie cieszy nas również rosnąca popularność Strefy Siatkówki. Oglądalność naszej strony w ciągu kilku ostatnich miesięcy podwoiła się, a na przestrzeni ostatniego roku możemy mówić o pięciokrotnie większej ilości odwiedzin. Aż dziw, że taki sukces osiągnął serwis prowadzony przez osoby, które swój wolny czas poświęcają na to, by pisać o siatkówce. Tego sukcesu nie byłoby, gdyby nie Wy, nasi czytelnicy, oraz lista dyskusyjna Strefy Siatkówki i wszystkie wspierające nas osoby.

Niestety, większa oglądalność powoduje również większe wymagania, szczególnie jeśli chodzi o sprawy sprzętowe i hosting. Koszt utrzymania serwisu wzrósł w ciągu ostatniego roku prawie 10-krotnie. Część tych pieniędzy udaje się nam uzyskać z reklam zamieszczonych w serwisie, ale wciąż jest to niewystarczająca ilość.

Każdy, kto chciałby wesprzeć nasz serwis, może wpłacić dowolną kwotę na nasze konto bankowe. Dla Strefy Siatkówki liczą się nawet najmniejsze wpłaty – jeśli będzie nas dużo, to powinno wystarczyć.

Nasze konto:

mBank-BRE Bank

32 1140 2004 0000 3802 3423 8778

Andrzej Wojciechowski

ul. Padniewska 23/12

88-300 Mogilno

Dziękujemy, że jesteście z nami

Redakcja serwisu internetowego
„Strefa Siatkówki”

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved