Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Centrostal wygrywa w Bogatyni

Centrostal wygrywa w Bogatyni

Zespół Piotra Makowskiego, który w minioną niedzielę zdobył Superuchar Polski po meczu z Grześkami Kalisz, wyjechał na turniej do Bogatyni. Pierwszym przeciwnikiem była pilska Nafta. Bydgoszczanki oddały tylko jednego, trzeciego seta. To kolejne zwycięstwo wicemistrzyń Polski, Centrostalu/Focus Park w przedsezonowych grach.

Cieszy to, że mamy dobry zespół, który potrafi po 8 godzinach podróży stanąć na boisku, walczyć i wygrać. Klasa zespołu z Piły i klasa jego trenera, pana Matlaka, jest znana. Nie wyciągamy jednak daleko idących wniosków. Do ligi jest jeszcze daleko, ale lepiej wygrywać niż przegrywać. Musimy ciągle pracować – mówi Makowski.

W pierwszej szóstce nie było Aleksandry Liniarskiej i Ewy Kowalkowskiej. Zastąpiły je z powodzeniem Katarzyna Mróz oraz Alicja Szajek. – Staramy się dać wszystkim pograć, bo jeśli nie teraz to kiedy – wyjaśnia trener Centrostalu/Focus Park.Centrostal Bydgoszcz – Nafta Piła 3:1 (25:19, 25:19, 17:25, 25:21)

Centrostal/Focus Park: Mróz, Godos, Kuligowska, Studzienna, Szajek, Ciaszkiewicz, Jagodzińska (libero) oraz Śrutowska, Kowalkowska, Wilczyńska

Inny mecz: Dresdner – Gwardia Wrocław 3:1

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved