Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Problemy Vojvodiny przed II rundą Pucharu Top Teams

Problemy Vojvodiny przed II rundą Pucharu Top Teams

Gdy zapytano trenera Vojvodiny, Radovana Dabića o zdanie na temat rywali, którzy zagrają razem z Vojvodiną w II rundzie Pucharu Top Teams, ten jasno i krótko odpowiedział: Nie obchodza mnie w tym momencie rywale, obchodzi mnie to w jakim składzie my tam w ogóle zagramy!

Prawdą jest, że sam Dabić nie jest pewien co się wydarzy. W ostatnich trzech dniach z godziny na godzine drużynie ubywało kolejnych podstawowych zawodników. Na Słowację polecieli z jednym rozgrywającym i jednym środkowym! Jeszcze we wtorek było wiadomo, że w drużynie zabraknie środkowego Zorana Jovanovića i drugiego rozgrywajacego Zarka Kisića, którzy nie zdążyli złożyć wszystkich potrzebnych dokumentów w klubie i nie zostali zgłoszeni na turniej. Na wczorajszym wieczornym treningu nie pojawił się drugi środkowy bloku Marko Podrascanin, który znalazł się w szpitalu z bardzo wysoką gorączką.

Tak więc dla Vojvodiny podczas turnieju w Presov zamiast walki o jedno z dwóch pierwszych miejsc, sukcesem może okazać się samo wystawienie pełnego składu.Trener Dabić może w tej chwili liczyć na 10 zawodników, potrzebne są przestawienia. Tym bardziej, że jedyny środkowy, który pozostał w drużynie to siedemnastoletni Borislav Petrović, z reprezetnacji kadetów. Drugim blokującym bedzie najprawdopodobniej Marko Narancić, którego nominalną pozycją jest atak.

Musimy kombinować – mówi DabićNie mamy innego wyjścia. Czegoś takiego nie spodziewałem się w najgorszych snach.

Zobacz również:

II runda Pucharu Top Teams w Presov na Słowacji

źródło: Dnevnik, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved