Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Dominika Smykiel wznowiła treningi

Dominika Smykiel wznowiła treningi

fot. archiwum

Dominika Smykiel, która w trakcie obozu przygotowawczego do sezonu (na Helu) doznała kontuzji barku, wznowiła treningi z drużyną. W miniony czwartek ćwiczyła już z pełnym obciążeniem na siłowni, a w piątek uczestniczyła w pierwszym, po przerwie, treningu siatkarskim.

W tej chwili zawodniczkę AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski czeka dużo ciężkiej pracy nad odbudową formy, bowiem przez ostatnie tygodnie trenowała tylko indywidualnie i praktycznie bez piłki. Widać jednak duże jej zaangażowanie i chęć szybkiego nadrobienia zaległości, co powinno procentować w przyszłości.

 

Dominika jest dobrej myśli i rwie się do gry. 

– W czwartek trochę się już pobawiłam piłką, ale to jeszcze nie było to co normalnie. Dziś nareszcie wzięłam udział w normalnym treningu. Ciekawa jestem jak jutro będzie wyglądać ręka i jak będę się czuć ja sama, bo po tak długiej przerwie dzisiejszy trening był dla mnie bardzo ciężki – powiedziała zawodniczka po piątkowym trenimgu. [b]- Bardzo tęskniłam za grą, już nie mogę się doczekać kiedy powróci forma. Mam zamiar bardzo solidnie przepracować ten i kolejne tygodnie.

źródło: inf. własna, kpswsbip.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved