Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Rosjanka w Gwardii

Rosjanka w Gwardii

fot. archiwum

Natalia Żeleznikowa, 26-letnia przyjmująca, wzmocni w nowym sezonie Gwardię Wrocław. W najbliższych dniach siatkarka powinna dołączyć do drużyny. Żeleznikowa występowała w Rosji w jednym z klubów ekstraligi, ale nie była pierwszoplanową postacią.

W Gwardii nie powinna mieć jednak problemów z wywalczeniem miejsca w wyjściowej szóstce. Po odejściu Bamber, Barańskiej i Kaczor zespół potrzebował wzmocnień właśnie na pozycji przyjmującej i w środku bloku, a do dzisiaj nie udało się przecież pozyskać ani jednej siatkarki.

Rosjanka pojawiła się we Wrocławiu przed dwoma tygodniami, pojechała z drużyną na turniej do Jarocina, po czym wróciła z powrotem do Rosji. Teraz powinna uzyskać od swojego poprzedniego klubu certyfikat, niezbędny przy przenosinach do Polski. We Wrocławiu powinna się pojawić najpóźniej do 22 października, kiedy drużyna rozpoczyna rywalizację w lidze.

Nie ma pewności, kiedy w pełni do drużyny dołączy Katarzyna Mroczkowska. Środkowa, która cały poprzedni sezon leczyła kontuzję, wciąż nie wznowiła treningów z zespołem.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved