Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Chojnacka i Bryczkowska wróciły do treningów

Chojnacka i Bryczkowska wróciły do treningów

fot. archiwum

Trener Piasta Jerzy Taczała ma coraz lepszą minę. W tym tygodniu wzrosła frekwencja na zajęciach. Trenuje dziewięć zawodniczek, ale do ideału jeszcze daleko. Wciąż w zajęciach nie uczestniczą Marlena Twaróg i Patrycja Krenc.

Trener Piasta Jerzy Taczała ma coraz lepszą minę. W tym tygodniu wzrosła frekwencja na zajęciach. Trenuje dziewięć zawodniczek, ale do ideału jeszcze daleko.

Wciąż w zajęciach nie uczestniczą Marlena Twaróg i Patrycja Krenc. Może w przyszłym tygodniu wrócą do zespołu, na razie Piast musi sobie radzić bez nich. – Bryczkowska też na razie jedynie truchta i spokojnie trzeba wprowadzić ją w trening – twierdzi szkoleniowiec.

Mimo serii chorób i kontuzji klub nie szuka wzmocnień składu. – Nie ma na to pieniędzy – informuje Taczała.Przed zespołem Piasta trzy tygodnie do inauguracji sezonu, a już w najbliższy weekend szczecinianki rozegrają sparingowy dwumecz z beniaminkiem niemieckiej ekstraklasy – Kenig Berlin. – Rywalek zupełnie nie znamy, ale może uda nam się nawiązać dobre kontakty i grać częściej mecze towarzyskie – uważa trener Piasta.

Sezon ligowy rozpocznie się 22 października (na inaugurację Piast podejmie mistrza Polski – Grześki Kalisz), ale już 12 października szczecinianki czeka występ w Pucharze Polski. Pucharowy występ będzie próbą generalną, ale by ta wypadła dobrze, Taczała w ostatni weekend podglądał przeciwniczki podczas przedsezonowego turnieju w Szamotułach. Materiał ma na kasetach i wkrótce przedstawi go podopiecznym.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved