Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Młodość nie jest wadą

Młodość nie jest wadą

Od piątku do niedzieli drużyna Vojvodiny Nowy Sad zagra na Słowacji w eliminacjach Pucharu Top Teams. Przeciwnikami serbskiej drużyny będą chorwacki OK Varazdin, mołdawski Dinamo-Energetik Tiraspol oraz gospodarz VKPU Presov.

Nie boimy się Europy – mówi kapitan Vojvodiny, Branimir PerićOczywiście byłoby najlepiej gdybyśmy zagrali bardzo dobrze i przeszli do następnej rundy, ale wszystko zweryfikuje boisko, co będzie to będzie. Chcemy pokazać, że mimo, iż mamy młodą drużynę to ta młodośc w żadnym wypadku nie jest wadą.

Dodał on również, że ewentualny sukces dla jego drużyny, nie będzie zaskoczeniem.Mamy zamiar zająć jedno z dwóch pierwszych miejsc na tym turnieju. Pierwsza lokata dałaby nam szansę gry w Top Teams a druga w Pucharze CEV. Nie wiemy zbyt wiele o rywalach i to może być minus, ale wierzę, że wrócimy w dobrych humorach.

Graliśmy do tej pory na trzech towarzyskich turniejach i na żadnym nie byliśmy w komplecie. Ale pokazaliśmy, że nawet w niepełnym składzie możemy walczyć z najlepszymi. Myśle tu oczywiście o druzynie Budcnost – dodał Perić.

Plan turnieju w Presov (II runda Top Teams):

07.10.2005
VKPU Presov - Vojvodina Novolin Nowy Sad
Dinamo-Energetik Tiraspol - OK Varazdin

08.10.2005
Dinamo-Energetik Tiraspol - VKPU Presov
Vojvodina Novolin Nowy Sad - OK Varazdin

09.10.2005
VKPU Presov - OK Varazdin
Vojvodina Novolin Nowy Sad  - Dinamo-Energetik Tiraspol

źródło: Dnevnik, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2005-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved