Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Jest szansa, że wróci Elżbieta Kościelna

Jest szansa, że wróci Elżbieta Kościelna

fot. archiwum

Siatkarki Stali Mielec intensywnie przygotowują się do sezonu. W ostatni weekend zajęły 2. miejsce w turnieju w Bratysławie. Jest szansa, że choć częściowo uda się zaradzić problemom kadrowym. Możliwe, że Elżbieta Kościelna da się namówić do wznowienia treningów.

Drużyna Stali Mielec zajęła drugie miejsce w międzynarodowym turnieju Slavia Cup, który w miniony weekend rozegrany został w Bratysławie. W meczu decydującym o zwycięstwie zawodniczki mieleckie musiały uznać wyższość czeskiej drużyny z Frydka Mistka.

Uczestnictwo w turnieju stanowiło dla mielczanek ważny etap przygotowań do gry w LSK. Zawodniczki intensywnie trenują, ale sytuacja kadrowa zespołu tuż przed ligą nie jest najlepsza. Jest jednak szansa, że choć częściowo uda się ją poprawić. Możliwe, że Elżbieta Kościelna da się namówić do wznowienia treningów.

Zawodniczka już zadeklarowała, że postara się wrócić na parkiet o ile zdąży się przygotować do nadchodzącego sezonu. Działacze i kibice bardzo liczą, że powrót dojdzie do skutku. Gdyby tak się stało, to Elżbieta Kościelna najprawdopodobniej zagra na pozycji przyjmującej, przez co wzrasta szansa na poprawienie przyjęcia w mieleckiej drużynie.



źródło: stalmielec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved