Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Zmiany w Gwardii Wrocław

Zmiany w Gwardii Wrocław

fot. archiwum

Andrzej Balsewicz zrezygnował z funkcji prezesa żeńskiej sekcji Gwardii, ale pozostaje w zarządzie. Jego nowym zadaniem będzie praca nad połączeniem obu siatkarskich sekcji. - Myślę, że w ciągu dwóch tygodni będzie już jedna administracja – wyjaśnia.

Na razie obie sekcje – żeńska i męska zachowają odrębne zarządy, ale docelowo i te mają się połączyć. – Naszym zadaniem jest rozwijanie w takim samym stopniu obu sekcji. I obie drużyny mają prezentować podobny poziom. Wiadomo jednak, że siatkówka męska potrzebuje większych nakładów finansowych, więc ten podział będzie trzeba określić – mówi Andrzej Balsewicz.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Andrzeja Balsewicza na stanowisku prezesa kobiecej Gwardii. Następcą mógłby zostać przedstawiciel strategicznego sponsora zespołu – problem w tym, że na razie nikogo takiego nie ma… Przy sekcji siatkówki zostało sprawdzone grono przyjaciół, jednak nowych inwestorów brak, a nazwa zespołu pozostanie jednoczłonowa.

Przygotowania siatkarek Gwardii Wrocław do nowego sezonu ligowego przebiegają bez większych zakłóceń. W czwartek na testy przyjechała do Wrocławia 26-letnia rosyjska środkowa Natalia Żelezniakowa. Zawodniczka wzięła udział w dwóch treningach, a w piątek wyjechała z zespołem na turniej do Jarocina, gdzie trener gwardzistek – Rafał Błaszczyk oceni jej przydatność do zespołu.źródło: Słowo Polskie - Gazeta Wrocławska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved