Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Trening reprezentacji Polski w półmroku

Trening reprezentacji Polski w półmroku

W dwóch halach trenowały w piątkowe południe polskie siatkarki, przygotowujące się do półfinału mistrzostw Europy. - Zajęcia rozpoczęliśmy ćwiczeniami siłowymi na głównej arenie turnieju. Organizatorzy nie chcieli jednak zapalić wszystkich świateł, dlatego przenieśliśmy się do sali treningowej - wyjaśnia Andrzej Niemczyk.

Zajęcia rozpoczęliśmy ćwiczeniami siłowymi na głównej arenie turnieju. Organizatorzy nie chcieli jednak zapalić wszystkich świateł, dlatego przenieśliśmy się do sali treningowej – wyjaśnił trener reprezentacji Polski Andrzej Niemczyk.

Pierwotnie organizatorzy wyznaczyli termin treningu polskiej drużyny na godz. 19.30. Szkoleniowiec chciał jednak, aby siatkarki miały więcej czasu na regenerację sił, dlatego przesunął zajęcia o kilka godzin.Ich przebieg był podobny do tych w poprzednich dniach. W ataku niemal bezbłędna była Dorota Świeniewicz, która niemal na pewno zastąpi w wyjściowym składzie słabiej spisującą się ostatnio, zwłaszcza w przyjęciu, Aleksandrę Przybysz.

O godz. 14.00 polska reprezentacja ma zaplanowane spotkanie w ambasadzie. – Pan ambasador był na dwóch naszych meczach, z Chorwacją oraz Serbią i Czarnogórą. Osobiście porgatulował dziewczynom awansu do półfinału – przyznał menedżer drużyny narodowej Marek Brandt.

Później zawodniczki będą miały czas wolny. Pierwszy dzień bez spotkań część z nich wykorzystała na zwiedzanie miasta (m.in. zoo). W piątek niektóre mają spotkać się z najbliższymi, którzy przebywają w Zagrzebiu.

Wieczorem odbędzie się odprawa przed meczem z Rosją. O mocnych i słabych stronach „Sbornej” będzie mówił odpowiedzialny za bank informacji Adam Malik.

Polki wracają do Warszawy via Wiedeń w poniedziałek o godz. 15.00. Na Okęciu spodziewane są około godz. 21.00. Z Chorwacji prosto do Włoch (do swojego klubu) samochodem pojedzie tylko Dorota Świeniewicz, która nie lubi podniebnych podróży.

Zobacz również:

ME kobiet – Tabela i wyniki grupy A

ME kobiet – Tabela i wyniki grupy B

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet, turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved