Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Natalia Bamber: Byłoby cudownie zadebiutować

Natalia Bamber: Byłoby cudownie zadebiutować

Marię Liktoras, która musiała poddać się operacji kolana, w kadrze na mistrzostwa Europy zastąpiła Natalia Bamber. Niestety, tuż przed pierwszym meczem "Złotek" w Chorwacji, z Azerbejdżanem, zawodniczka naderwała mięsień w lewej nodze, co wyeliminowało ją z gry.

– Coś lekko strzeliło i zabolało – opowiada. – Nie mogłam nawet trenować. To mi trochę przypomina pecha, jakiego dwa lata temu miała Joasia Mirek, gdy złamała nogę. Na szczęście mój uraz nie jest tak groźny. Już zaczynam powoli skakać. Jest nieźle. Cały czas rodzice przysyłali mi SMS-y i dzwonili do mnie. Podtrzymywali mnie na duchu.

Młoda i sympatyczna siatkarka wierzy, że uda się jej jeszcze zadebiutować w mistrzostwach. – Byłoby cudownie – uśmiecha się. – Chociaż na chwilę chciałabym pomóc dziewczynom. Z drugiej strony, tak sobie myślę, że nawet dobrze, że to mnie spotkał taki pech, a nie którąś z dziewczyn z pierwszej szóstki. To byłoby spore osłabienie.Mimo że niektóre dziewczyny narzekają na aurę, obsługę w hotelu i organizację imprezy, Natalii wszystko w Chorwacji się podoba. – Pewnie – dodaje. – Być na takiej imprezie to dla mnie święto i wyróżnienie. Nie grymaszę. To nic, że pogoda nie jest najlepsza…Nie przyjechałam się tu opalać!

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved