Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Biało-czerwone w polskiej ambasadzie

Biało-czerwone w polskiej ambasadzie

Polskie siatkarki nie próżnują w dniu wolnym od meczów w mistrzostwach Europy. W piątkowe południe przeprowadziły dwugodzinny trening, a później spotkały się z polskim ambasadorem w Zagrzebiu - Kazimierzem Kopyrą.

Wizyta w ambasadzie w stolicy Chorwacji miała uroczysty charakter. – Wszyscy pracownicy polskiej placówki życzyli nam zdobycia złotego medalu. Podziękowali i gratulowali również dotychczasowych udanych występów – powiedział szef banku informacji polskiej drużyny, Adam Malik.

Nie zabrakło również toastu na cześć polskich siatkarek oraz wspólnych pamiątkowych zdjęć.



Zawodniczki były bardzo zadowolone z tego spotkania. – To była bardzo miła wizyta. Przy okazji pytałyśmy, czy możemy wziąć udział w niedzielnym głosowaniu w wyborach parlamentarnych. Okazało się, że nie mamy specjalnych zaświadczeń i nie otrzymaliśmy zgody. Ale z drugiej strony niedzielę będziemy miały zajętą innymi sprawami – powiedziała Dorota Świeniewicz, która jeszcze kaszle (boryka się z przeziębieniem), ale postawą na treningach udowodniła, iż należy jej się miejsce w podstawowym składzie.

W sobotę polskie siatkarki zmierzą się w półfinale ME z Rosją. W przypadku zwycięstwa dzień później zagrają w finale z Włochami lub Azerbejdżanem.

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved