Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Czy Elżbieta Kościelna wznowi treningi?

Czy Elżbieta Kościelna wznowi treningi?

fot. archiwum

Pod siatką coraz głośniej o powrotach byłych gwiazd. Wczoraj informowaliśmy, że Zbigniew Zieliński ma wrócić do Resovii. Czy Elżbieta Kościelna da się namówić do wznowienia treningów i gry w mieleckiej Stali? Jej decyzja jeszcze nie jest przesądzona.

Sprawa wznowienia treningów przez Elżbietę Kościelną ma wyjątkowe znaczenie dla mieleckiego klubu. Nie dają jej więc spokoju działacze Stali, licząc, że zmieni decyzję o zakończeniu kariery.

 

– Prezes i trener Jacek Wiśniewski nie dają mi spokoju, namawiając do powrotu, choć zapowiedziałam, że kończę karierę. Myślałam, że po powrocie drużyny z obozu zrezygnują, ale tak się nie stało – mówi pani Elżbieta. – Nie trenowałam przez trzy miesiące, więc jak mam pomóc zespołowi? Oglądałam turniej o puchar prezydenta miasta, bo myślałam, że jak zobaczę w akcji koleżanki, to mnie to porwie, zmobilizuje. Tak się jednak nie stało. Zwyczajnie nie mam ochoty na grę. Reasumując, nie jestem jeszcze zdecydowana, ale raczej mówię nie.źródło: Nowiny - gazeta codzienna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved