Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Gwardia trenuje w Miliczu

Gwardia trenuje w Miliczu

fot. archiwum

Od czwartku na zgrupowaniu w Miliczu przebywają siatkarze Gwardii Wrocław. Rozegrali tam dwa mecze sparingowe z Wkręt-Metem Domexem AZS-em Częstochowa, wygrywając 3:2 i przegrywając 2:3. "Ćwiczymy dużo i ciężko" - powiedział trener wrocławskiego zespołu Jacek Grabowski.

Widać to zresztą po zachowaniach zawodników w sparingach. Brakuje świeżości. Reakcje więc są właściwe.

 

Zdaniem wrocławskiego szkoleniowca cztery zespoły w nadchodzącym sezonie będą odbiegały poziomem od reszty. Jest to tzw. wielka czwórka z Bełchatowa, Olsztyna, Częstochowy i Jastrzębia. 

Silniejsza niż przed rokiem wydaje się być Resovia – dodał trener Grabowski. – Pewną niewiadomą jest Mostostal. Z pozostałymi zespołami przyjdzie nam pewnie walczyć o utrzymanie się w Polskiej Lidze Siatkówki.

 

W składzie Gwardii jest obecnie dziesięciu zawodników. Tacy gracze jak Pavel Chudik , Piotr Poskrobko , Jakub Markiewicz czy Maciej Krupnik są doskonale znani z parkietów ligowych. W zespole są jeszcze: Mariusz Dutkiewicz , Maciej Zając , Roman Gulczyński , Rafał Jarząbski , Paweł Nawrocki i Marcin Mierzejewski .

 

Maciej Krupnik jest po operacji wyrostka robaczkowego i treningi wznowi za około dwa miesiące.

 

Najbliższym rywalem Gwardii w sparingach bedzie Orzeł Międzyrzecz. Wrocławianie zagrają też w turnieju w Bełchatowie oraz będą gospodarzami zawodów w Świebodzicach.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved