Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Vojvodina trzecia na turnieju w miejscowości Budva

Vojvodina trzecia na turnieju w miejscowości Budva

Vojvodina Novolin Nowy Sad jest już w komplecie. Do drużyny po Mistrzostwach Europy wrócili Dejan Bojović i Marko Samardzić. Ekipa przygotowuje się do sezonu biorąc udział w towarzyskich turniejach. Wczoraj zajęli trzecie miejsce na turnieju w miejscowości Budva.


Wczoraj zajęli trzecie miejsce na turnieju w miejscowości Budva, w którym wzięły udział cztery ekipy, Vojvodiny Novolin Nowy Sad, słoweńska drużyna Bled, serbska Budvanska rivijera oraz reprezentacja młodzieżowa Egiptu, którą prowadzi Serb, Veselin Vuković.

Radovan Dabić, trener ekipy z Nowego Sadu mógł liczyć na atakującego serbskiej reprezentacji – Dejana Bojovića, który zdążył wrócić z Mistrzostw Europy oraz innego reprezentanta kraju – Branko Roljica, który w ME nie wystąpił. Jako kapitan na turnieju zagrał rozgrywający, Branimir Perić.W sezonie kapitanem drużyny będzie Roljić – mówił przed turniejem trener DabićNajbardziej czekamy na spotkanie z reprezentacją Egiptu, którzy zdobyli złoto na tegorocznych Igrzyskach Śródziemnomorskich, a w półfinale pokonali drużynę Serbii.

Pierwszego dnia Vojvodina przegrała spotkanie z Egiptem 2:3, jednakże w meczu o trzecie miejsce pokonali drużynę Bled 3:1. Turniej wygrali Egipcjanie pokonując w finale Budvanske Rivjere 3:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dejana Bojovica.

Rezultat nie był tak ważny jak same spotkania – powiedział trener DabićNajważniejsze było to, że mogliśmy zobaczyć jak potrafimy zagrać. To bardzo wiele znaczy. Już w zasadzie jesteśmy w komplecie, brakuje nam tylko libero – Marko Samardzica. W przyszłym tygodniu wystąpimy na memoriale Dusana Tojagića. Czekają nas tam ciężkie spotkania, ale to dobrze, ponieważ już 27 września gramy pucharowe spotkanie, przeciwko Spartakom.

Wyniki turnieju w Budvi:

Mecz o 1 miejsce:

Reprezentacja Egiptu – Budvanska rivijera 3:0

Mecz o 3 miejsce:

Vojvodina Nowy Sad – Bled 3:1

Pierwszy dzień:

Reprezentacja Egiptu – Vojvodina Nowy Sad 3:2

Budvanska rivijera – Bled 3:2

źródło: Dnevnik

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved