Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Prezentacja zespołu Budowlani-Start Łódź

Prezentacja zespołu Budowlani-Start Łódź

fot. archiwum

Wczoraj na obiekcie Budowlanych miała miejsce oficjalna prezentacja drużyny siatkówki kobiet Energetyka Teren Budowlani- Start Łódź. Zespół powstał dzięki połączeniu sił finansowych dotychczasowej drużyny Startu i sponsorów klubu Budowlani.

Pozyskano nowe zawodniczki, wzmocniono skład, który ma walczyć o czołowe miejsce I ligi kobiet. Trener Jacek Pasiński twierdzi, że jego podopieczne stać na zajęcie miejsca w pierwszej czwórce rozgrywek.

 

W nowej drużynie Energetyki Teren Budowlani- -Start znajdują się obecnie następujące zawodniczki: Swietłana Riabko (kapitan), Wiktoria Szirina, Ewa Grądzka (powrót ze Skry Bełchatów), Julia Szeluchina i Julia Gryciuk (obie Ukraina), Anna Związek (pozyskana z ŁKS), Jolanta Głowacka (libero), Joanna Bednarek (pozyskana z Białegostoku, była zawodniczka Mazovii Rawa Mazowiecka), Anna Adamiak (pozyskana z ŁKS), Beata Gajda. 

Pierwszy mecz ligowy Budowlani Start powinni rozegrać w środę 21 września o godz. 18 w hali Startu przy ul. św. Teresy 56/58, a rywalem będzie zespół AZS Ostrowiec Św. Nie wiadomo jeszcze, czy mecz się odbędzie, bowiem przyszłość AZS Ostrowiec Świętokrzyski ma się rozstrzygnąć dopiero w czwartek. Możliwy jest scenariusz wycofania tej drużyny z rozgrywek I ligi. Wówczas siatkarki Startu w pierwszym terminie będą miały wolne, ponieważ w lidze wystartuje tylko 14 drużyn.

źródło: Express Ilustrowany, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved