Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Natalia Bamber: W Chorwacji dam z siebie wszystko

Natalia Bamber: W Chorwacji dam z siebie wszystko

- Mam nadzieję, że nie zaszkodzę reprezentacji. Będę starała się jej pomóc. Na pewno w Chorwacji dam z siebie wszystko - zapewnia Natalia Bamber, która nieoczekiwanie zastąpi w kadrze na Mistrzostwa Europy Marię Liktoras.

– Trener Niemczyk nic mi jeszcze nie powiedział. Choć coś czułam, bo rano dostałam takie same czerwone buty, jak wszystkie dziewczyny, które wybierają się na mistrzostwa Europy – mówi młoda środkowa reprezentacji Polski

W niedzielę trener polskiej reprezentacji nie ukrywał, że zmiany w kadrze są możliwe. Wszystko zależało od tego, jak będą się czuły: Agata Mróz, Małgorzata Glinka i Maria Liktoras.– Agata podjęła decyzję, że chce jechać. Nie jest w najwyższej formie, ale dojdzie do siebie – mówi Andrzej Niemczyk. – „Glina” to stary wyga. Poradzi sobie na mistrzostwach.

Skomplikowana była sprawa z Liktoras. W poniedziałek była na badaniach kolana w Szczecinie. Po czym zakomunikowała trenerowi, że nie pojedzie do Chorwacji.

– Przed mistrzostwami chce się poddać operacji kolana – tłumaczy Niemczyk. – Mogła to zrobić po mistrzostwach, ale widocznie przedkłada ligę nad reprezentację. Jej sprawa. Wybór należał do niej, bo to jej zdrowie. Ja nie nalegałem. Ale szkoda. W ostatnich meczach miała średnią 12 punktów.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved