Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ambitne plany Orła Międzyrzecz

Ambitne plany Orła Międzyrzecz

Czy rewelacyjny w ostatnich rozgrywkach MOW Orzeł pójdzie za ciosem i powalczy o awans do PLSu? - Skład na pewno nie jest gorszy, a gdy do drużyny na dniach dołączą dwaj nowi zawodnicy sprecyzujemy swoje plany - zapowiada trener Włodzimierz Madej.

Ekipa z Międzyrzecza jako nowicjusz na zapleczu ekstraklasy zakończyła sezon na piątym miejscu. Mimo poważnych zawirowań w klubie po zakończeniu sezonu – zmiana prezesa i zarządu – to właśnie Orzeł prezentuje się najlepiej ze wszystkich lubuskich drużyn pod względem personalnym i organizacyjnym.

W Międzyrzeczu nie chcą jednak głośno mówić o walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. – Spokojnie budujemy mocne zaplecze dla siatkówki w naszym mieście – powiedział trener Orła, Włodzimierz Madej. – Wszystko idzie do przodu. Od tego sezonu powiększyliśmy liczbę szkolonych grup młodzieżowych. Nie można robić nic na siłę. Trzeba poczekać na swoją kolej.W klubie nie ma jednak wielu powodów do narzekań. – Mamy wszystko czego potrzebujemy. Finansowa stabilizacja to podstawa sukcesu – chwali organizację w drużynie trener Madej. Pomimo tego, że z zespołu odeszło kilku zawodników, jego siła radykalnie nie zmalała. W drużynie udało się zatrzymać doświadczonego Jarosława Wojczuka, a o sile Orła mają stanowić doświadczeni Jerzy Zwierko i powracający z Izraela Karol Hachuła. Z GTPS przyszli rozgrywający Michał Doliński i Daniel Nahorski, a z Zielonej Góry młody Michał Jakubczak.

Największym hitem miał być transfer byłego reprezentanta Polski Piotra Gabrycha. Nie wzmocni on jednak lubuskiej ekipy, bo otrzymał propozycję od drużyny mistrza Hiszpanii. Trener Włodzimierz Madej mówi jednak, że kompletowanie składu nie zostało jeszcze zakończone.

Jesteśmy w trakcie finalizowania rozmów z dwoma klasowymi zawodnikami – powiedział szkoleniowiec. – Zapełnią oni nasze luki, które jeszcze widzę w drużynie. W tej chwili nie mamy jasno sformułowanego planu na nowy sezon. Aby grać o jak najwyższe miejsce, potrzebne jest nam dozbrojenie, o którym mówiłem wcześniej. Jeśli transfery powiodą się to cel na pewno będzie ambitny.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved