Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Wysocka przemówi dziś, Wrzesińska po zabiegu

Wysocka przemówi dziś, Wrzesińska po zabiegu

fot. archiwum

Katarzyna Wysocka, zbuntowana siatkarka Stali Mielec, do wczoraj milczała jak zaklęta. Dziś musi przemówić, aby poinformować klub, co myśli robić dalej. Sportsmenka, która została zdyskwalifikowana przez Stal na pół roku, za niepodjęcie treningów po wakacyjnej przerwie, ma do wyboru trzy warianty.

Sportsmenka, która została zdyskwalifikowana przez Stal na pół roku za niepodjęcie treningów po wakacyjnej przerwie, ma do wyboru trzy warianty. Może wrócić do Mielca; czekać do 9 lutego, czyli do końca dyskwalifikacji, po której będzie wolna zawodniczką lub też przejść – za zgodą Stali – do innego klubu. – Jesteśmy gotowi do negocjacji, ale czekamy na określenie się Wysockiej – mówi Marian Grzanka , prezes Stali. – Rozwiązań jest kilka .

 

Tymczasem nie jest tajemnicą, że Wysocka przygotowuje się do sezonu w Pile z Naftą, a trener Jerzy Matlak bardzo poważnie na nią liczy. Prawdopodobnie dziś do Mielca wpłynie pismo o wypożyczenie lub transfer definitywny środkowej Stali. 

W Mielcu trwają przygotowania do turnieju o puchar prezydenta miasta. Będzie to kolejny etap przygotowań do sezonu. Zawody z udziałem gospodyń oraz Muszynianki, Dalinu Myślenice i UKMS Łańcut, który zastąpił BKS Stal Bielsko-Biała, rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę. Mielczanki wystąpią już z Łucją Torokovą , podstawową rozgrywającą, która w miniony weekend była w Bratysławie na ślubie siostry i z tego powodu nie wystąpiła na parkiecie w Łańcucie.

 

Na debiut w Stali Marty Wrzesińskiej kibice muszą poczekać jeszcze około czterech tygodni. W minionym tygodniu zawodniczka ta przeszła w rzeszowskim szpitalu zabieg barku, na który uskarżała się od pewnego już czasu. Wszystko jest w porządku.

źródło: gcnowiny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved