Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > MOS Wola Warszawa na drugim miejscu w Neubrandenburgu

MOS Wola Warszawa na drugim miejscu w Neubrandenburgu

Drużyna siatkarek MOS Wola Warszawa, przebywała w weekend na Międzynarodowym Turnieju juniorek w Neubrandenburgu. Wystartowała tam mieszana drużyna juniorek i kadetek, pod kierunkiem trenera Artura Wójcika. Występowało dziesięć drużyn - warszawianki zajęły drugie miejsce w turnieju.

Drużyna siatkarek MOS Wola Warszawa, przebywała w weekend na Międzynarodowym Turnieju juniorek w Neubrandenburgu. Wystartowała tam mieszana drużyna juniorek i kadetek, pod kierunkiem trenera Artura Wójcika. Występowało dziesięć drużyn – warszawianki zajęły drugie miejsce w turnieju. W meczu finałowym, warszawianki uległy 1:2 zespołowi 1.VC Stralsund e.V. i była to jedyna ich porażka.

Uczestniczące w turnieju 10 drużyn podzielono na dwie grupy po pięć zespołów. Grano systemem „każdy z każdym” w grupach. W meczu, bez względu na wynik, grano dwa sety. Drużyna MOS Wola w grupie wygrała wszystkie cztery mecze i zajęła pierwsze miejsce.W niedzielę, najpierw grały dodatkowy mecz drużyny z drugiego i trzeciego miejsca w grupie. Zwycięski zespół uzyskiwał awans do pierwszej czwórki, gdzie już oczekiwały najlepsze zespoły z rozgrywek grupowych.

W meczu półfinałowym siatkarki MOS Wola spotkały się, w hali pełnej kibiców, z gospodarzem turnieju – zespołem Neubrandenburg. Po zaciętym meczu MOS Wola wygrał 2:1 i awansował do finału.

W finale, warszawianki uległy 1:2 zespołowi 1.VC Stralsund e.V.

źródło: moswola.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved