Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Przed ME: W „Spodku” Polki pokonały po raz drugi Bułgarki

Przed ME: W „Spodku” Polki pokonały po raz drugi Bułgarki

W swoim ostatnim meczu kontrolnym przed wylotem na Mistrzostwa Europy do Chorwacji, kobieca reprezentacja Polski seniorek pokonała w katowickim "Spodku" Bułgarię 3:0. Polki pokonały dzisiaj Bułgarki w zdecydowanie lepszym stylu niż w sobotę.

Polki pokonały dzisiaj Bułgarki w zdecydowanie lepszym stylu niż w sobotę. Pierwsze dwa sety to zdecydowana przewaga naszych reprezentantek, które przeważały w każdym z elementów gry. Do tego masę błędów popełniły siatkarki przyjezdne. Trzeci set był bardziej wyrównany ale i tak górą były nasze „Złotka”.

PolskaBułgaria 3:0(25:22, 25:17, 27:25)

Składy:

POLSKA: Śliwa, Kosek, Mirek, Pycia, Bamber, Przybysz(k), Zenik(l) – Skowrońska, Bełcik, Świeniewicz, Rosner, Liktoras

BUŁGARIA: Hadzhimoskova, Georgieva, Debarlieva(k), Sokolova, M.Filipova(l), Koleva, S.Filipova , Zarkova, Yordanska, Tsvetanova

Na pomeczowej konferencji trener Niemczyk powiedział, że decyzje personalne jakie musi podjąć odnośnie składu na ME, są trudne, gdyż nie ma jeszcze pewności co do wyników badań lekarskich M. Glinki, A. Mróz i M. Liktoras. Trener podziękował również ekipie Bułgarii za ostatnich kilka sparingów a także organizatorom za przygotowanie turnieju.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved