Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Prezes CEV: Mistrzostwa w dwóch krajach to dobry pomysł

Prezes CEV: Mistrzostwa w dwóch krajach to dobry pomysł

"Po raz pierwszy w historii mistrzostwa Europy zostały zorganizowane przez dwa kraje i możemy już teraz powiedzieć, że zakończyły się one sukcesem" - mówił Andre Mayer Prezes Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV). Podkreślił, że organizowanie ich przez dwa kraje to dobry pomysł.

Prezes Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) Andre Mayer podkreślił w sobotę, że organizowanie mistrzostw kontynentu przez dwa kraje to dobry pomysł.

<;/p>

Po raz pierwszy w historii mistrzostwa Europy zostały zorganizowane przez dwa kraje i możemy już teraz powiedzieć, że zakończyły się one sukcesem – mówił pochodzący z Luksemburga Andre Mayer. Potwierdził on, że następny kobiecy czempionat odbędzie się w Belgii i Luksemburgu w 2007 roku.ME-2007 siatkarzy rozegrane zostaną zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w Rosji. Najprawdopodobniej mecze odbędą się w Moskwie i Sankt Petersburgu lub w jednym z tych miast. Zagra w nich po raz pierwszy szesnaście drużyn.

Z mistrzostw Europy w Belgradzie i Rzymie, które zakończą się w niedzielę, awans zapewniły Włochy, Hiszpania, Serbia i Czarnogóra, Polska, Grecja, Francja oraz Rosja (gospodarz).

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved