Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > ME 2005: Pierwszym finalistą dzisiaj zostaną Rosjanie

ME 2005: Pierwszym finalistą dzisiaj zostaną Rosjanie

Kapitan Plavich, Nikola Grbić jest przekonany, że pierwszym finalistą dzisiejszego wieczora zostaną Rosjanie - Jeśli pokonamy Włochów to i tak, z całym szacunkiem dla Hiszpanów, o złoto zagramy właśnie z Rosją - mówi.

Mecz przeciwko Włochom będzie zacięty i bardzo wyrównany od samego początku do końca. Jesteśmy dwoma zespołami, które prezentują podobny poziom techniczny i obydwie drużyny zagrają na maksa ponieważ obydwie chcą zagrać w finale. Mecz będzie na pewno nerwowy, mam nadzieję, że sędziowie będą sędziować zgodnie z prawdą. Zawsze to powtarzam, że to nie sędziowie są na boisku głównymi aktorami. Nie podoba mi się zwycięstwo przez błędy sędziego. Jesteśmy dwiema drużynami, które się znają bardzo dobrze, zrobimy wszystko żeby wygrać, to oczywiste – mówi Nikola.

Na pytanie czy zastanawiał się z kim zagrają w półfinale, Nikola Grbić odpowiedział, że nie, oczekiwał na końcowy rezultat meczu Rosja-Włochy – Jeśli pokonamy Włochów to i tak, z całym szacunkiem na Hiszpanów, o złoto zagramy właśnie z Rosją i żeby zdobyć złoto i tak będzie trzeba ich pokonać.Nie wierze w drużyny, które mówią, że ich celem jest impreza za 4 lata i do niej się przygotowują. Przecież zawsze gdzieś po drodze może objawić się nowa gwiazda i wszystko zdezorganizować. Tak jak u nas w 1999 roku objawił się Miljković, a rok temu Stanković. My również wprowadzamy młodych do drużyny, dołączył do pierwszej szóstki Stanković właśnie, nowy libero, niestety wciąż ja przynajmniej nie widzę swojego następcy na rozegraniu. Ale każda impreza jest ważna, nie ma „ważnych i ważniejszych – zakończył.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved