Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Mastrangelo: Serbowie teraz grają lepiej niż w finale LŚ

Mastrangelo: Serbowie teraz grają lepiej niż w finale LŚ

- Rosjanie są "silni", ale nie "bardzo silni". Musimy ich rozgryźć bo chcemy zagrać w finale, a to oznacza kolejne spotkanie z Rosjanami - powiedział Luigi Mastrangelo. - Teraz myślimy jednak o Serbii z rewelacyjnym Boskanem...Oni grają teraz jeszcze lepiej niż w finale Ligi Światowej.


– Miejsce, w którym się znaleźliśmy, półfinał ME kosztowało nas dużo wysiłku – mówi atakujący reprezentacji Włoch, Allessandro Fei. – Próbowaliśmy grać jak najlepiej, ale uważam że nie błyszczeliśmy. Serbowie są bardzo dobrzy, w przeciwieństwie do Rosjan, grają bardziej kombinacyjnie, bawią się grą.

– Z taką ilością błędów jakie popełniliśmy w meczu z Rosją nie mieliśmy prawa wygrać, ale jeśli je wyeliminujemy możemy pokonać każdego. W przeciwieństwie do niektórych opinii ja nie uważam, że znajdujemy się w sytuacji, z której nie moglibyśmy wyjść obronną ręką. Wszyscy musimy wciąż ulepszać naszą grę. Ale możemy pokonać Serbów, ponieważ również jesteśmy silną drużyną – dodał Fei.– Rosjanie są „silni”, ale nie „bardzo silni”. Musimy ich rozgryźć bo chcemy zagrać w finale, a to oznacza kolejne spotkanie z Rosjanami – powiedział środkowy Luigi Mastrangelo. – Teraz myślimy jednak o Serbii z rewelacyjnym Boskanem, który wrócił do zespołu. Oni grają teraz jeszcze lepiej niż w finale Ligi Światowej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved