Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Juniorzy Metro Warszawa sparingpartnerami WTS Warka

Juniorzy Metro Warszawa sparingpartnerami WTS Warka

W czwartek, na Ursynowie, odbył się mecz pomiędzy juniorami KS Metro, a przygotowującym się do rozgrywek II ligi zespołem WTS Warka. Zespoły różniły się doświadczeniem, wiekiem i tężyzną fizyczną. Nie było widać wielkich różnic we wzroście zawodników i w poziomie siatkarskich umiejętności. Warka wygrała 3:2.

Młodzi „Metrowcy”, podopieczni trenera Wojciecha Szczuckiego, zagrali w tym sparingu bez kompleksów i jak na tegorocznych mistrzów Polski kadetów przystało, postawili ligowcom trudne warunki. Młodzież przegrała ostatecznie 2:3 sparing złożony z pięciu dużych setów. Jednak wyniki poszczególnych partii dobrze oddają to co się działo w hali przy ulicy Hirszfelda 11, na Ursynowie.

Metro Warszawa – WTS Warka 2:3(29:31, 28:30, 25:22, 25:23, 23:25)

Przy okazji informacji o meczu sparingowym, powraca echem znana w siatkarskich kręgach stolicy „sprawa warszawskiej Legii”. Mówi się, że być może właśnie juniorzy Metra Watszawa wystartują, za zgodą PZPS, w rozgrywkach II ligi, jako Legia Warszawa. Legioniści, przeżywający trudności finansowe i organizacyjne, przy skromnym finansowym wsparciu ze strony miasta, mogliby sprawić swoim kibicom miły prezent i zadbać o realizację tych planów. Szkoda, że działacze CWKS Legia działają powolnie i do tej pory nie podjęli bardziej konkretnych działań w celu sfinalizowania rozmów z KS Metro Warszawa. Czasu zostało niewiele, zatem aby nieśmiałe propozycje stały się faktem – najwyższa pora na dynamiczne i zdecydowane kroki.

źródło: volley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved