Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > ME 2005: Francuzi załamani

ME 2005: Francuzi załamani

Wczorajszą porażką z Serbią i Czarnogórą reprezentacja Francji zamknęła sobie drogę do półfinału w Rzymie. Serbowie mimo, iż pewni awansu do czwórki, zagrali w swoim najsilniejszym ustawieniu i po zaciętym spotkaniu pokonali Francuzów 3:2.

Francuzi po meczu nie kryli rozpaczy i smutku z faktu, że ostatecznie zajęli czwarte miejsce w swojej grupie i będą walczyć w kwalifikacjach o następne Mistrzostwa Europy.

Półfinał przegraliśmy sobie nie wczoraj w meczu z Serbią, ale przegrywając wczesniej z Hiszpania i Grecją. Zagraliśmy z tymi zespołami zbyt rozluźnieni. Bardzo chcieliśmy jechać do Rzymu – powiedział Guillaume Samica.Zagraliśmy dobrze, ale nasze małe błędy zadecydowany w konsekwencji o porażce. No i „pobił nas” swoimi atakami i zagrywkami Miljković. Jest niesamowity. Żal nam niesamowicie. – dodał Stephane Antiga.

Mamy poczucie naszej złej gry, zrobiliśmy mnóstwo niepotrzebnych błędów i to się zemściło. Mogliśmy z Serbią wygrać 3:1, przegraliśmy 2:3 i zamknęliśmy sobie drogę do Rzymu, bardzo nam przykro – powiedział Ludovic Castard.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved