Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Katarzyna Wysocka zawieszona w prawach zawodniczki

Katarzyna Wysocka zawieszona w prawach zawodniczki

fot. archiwum

Katarzyna Wysocka została zawieszona w prawach zawodniczki Stali Mielec na pół roku z powodu nie podjęcia treningów. PZPS stwierdził, że jest ona wciąż zawodniczką mieleckiego klubu. Zawodniczka odwołała się od tej decyzji. Dziś sprawa stanie na forum Wydziału Dyscypliny siatkarskiej centrali.

Marian Grzanka , prezes mieleckiego klubu przed wyjazdem do Warszawy jest dobrej myśli.

 

Racje są po naszej stronie, ale siatkarka ma prawo do odwołania i z niego skorzystała. – mówi szef KPSK Stal. – Wypłaciliśmy Wysockiej wszystkie zaległości. Ich kwotę uzgodniliśmy z nią samą, nie było żadnych nieporozumień. Spełniliśmy więc wszystkie postawione nam przez PZPS wymogi. 

Jeżeli Wysocka, która uważa, że złożone przez nią w Stali wypowiedzenie kontraktu było ważne, choć w okresie tego wypowiedzenia nie świadczyła pracy (nie brała udziału w zajęciach) i chce być wolną zawodniczką, przegra sprawę również we wtorek, musi stawić się w Mielcu. W przeciwnym razie grozi jej nawet dwuletnia dyskwalifikacja.

 

Tymczasem dziesięć zawodniczek przygotowuje się do sezonu pod okiem trenera Wiśniewskiego w Mielcu. We wtorek Stal rozegra sparing z UMKSem Łańcut. Za niespełna 2 tygodnie w hali MOSiRu rozegrany zostanie turniej o puchar prezydenta miasta z udziałem Muszynianki, Dalinu Myślenice, Stali Bielsko-Biała i gospodyń.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved