Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Żygadło: Włoska będzie widownia, nasza wiara w sukces

Żygadło: Włoska będzie widownia, nasza wiara w sukces

Dla Łukasza Żygadło mecz z Rosją na ME, niestety przegrany 1:3, był prawdziwym testem. Jego występ należy jednak ocenić pozytywnie i tak też został on oceniony przez selekcjonera kadry Raula Lozano. Sam zawodnik również jest zdania, że nie zawiódł.

Jego występ przeciwko Rosji należy jednak ocenić pozytywnie i tak też został on oceniony przez selekcjonera kadry, Raula Lozano.

Sam zawodnik również jest zdania, że nie zawiódł. – To był prawdziwy test. Myślę, że nie mamy się czego wstydzić, choć pozostaje żal, że przegraliśmy. Gdyby nie mieli Baranowa, to prawdopodobnie wygralibyśmy do zera. Po przegraniu drugiego seta, który przy stanie 16:10 był już nasz, trzymalibyśmy ich za gardło. Niestety, stało się inaczej. Uważam, że nie zawiodłem, pokazałem, że nie jestem słaby psychicznie, jak niektórzy twierdzili. Nie wszystkie piłki wystawiałem idealnie, ale to przecież nie zależy tylko ode mnie. Gdyby było lepsze przyjęcie, Rosjanie nie daliby nam rady. W ataku byliśmy lepsi – powiedział Żygadło.– Teraz musimy wygrać z Włochami. To zupełnie inny zespół. Będzie inna taktyka, inne granie. Oni będą mieć za sobą publiczność i ściany, a my wiarę, że możemy wygrać. Stać nas na to zwycięstwo – dodał Żygadło.

źródło: rzeczpospolita.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved