Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Sparingi ŁKS-u z Legionovią

Sparingi ŁKS-u z Legionovią

Mecze kontrolne grały pierwszoligowe siatkarki ŁKS Łódź. Podopieczne trenera Aleksandra Klimczyka dwukrotnie zwyciężyły swoje koleżanki z zaplecza Ligi Siatkówki Kobiet, drużynę Legionovii Legionowo.

Pierwszy mecz był wyrównany. W drużynie ŁKS-u było widać braki w zgraniu. To efekt tego, iż drużyna została całkowicie przemeblowana, a okres sparingów dopiero się rozpoczął. Dzięki skutecznym atakom i bardzo dobrej grze blokiem straty wynikające z nieporozumień udało się łodziankom nadrobić z nawiązką. Drugie spotkanie to deklasacja zespołu Legionowii. Po ostatnim gwizdku sędziego drużyny rozegrały dodatkowy set, w którym trenerzy postawili na juniorki – górą okazali się goście, którzy wygrali 15:12.

Szkoleniowiec zespołu z al. Unii pozwolił pograć wszystkim zawodniczkom szerokiej kadry i z efektu jest zadowolony. – Wszystko wskazuje na to, że zawodniczki sprowadzone do zespołu powinny być poważnym wzmocnieniem – mówi Aleksander Klimczyk, trener ŁKS. – Dobrze zaprezentowały się zwłaszcza skrzydłowe: Agnieszka Wołoszyn, Marzena Goździewska i rozgrywająca Marta Bieńkowska. Po odejściu Anny Rudzkiej-Adamiak musieliśmy zmienić koncepcję gry i okazało się, że idziemy w dobrym kierunku.W sobotę i niedzielę rozegrany zostanie w hali przy al. Unii 2 turniej, w którym, oprócz ŁKS, wystartują: Start Łódź, Olimpia Jawor i AZS Politechnika Radom.

ŁKS Łódź – Legionovia Legionowo 4:1

(24:26, 25:19, 25:20, 25:19, 25:8)

ŁKS Łódź – Legionovia Legionowo 3:1

(26:28, 25:14, 25:12, 25:16)

ŁKS wystąpił w składzie: Bieńkowska, Plebanek, Goździewska, Wołoszyn, Jagła, Rolińska, Wojtczak, Ciesielska (l), Gruszecka, Mikołajczyk, Kuźmin, Stawik, Kosiarska

źródło: Dziennik Łódzki, gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved