Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Skra najlepsza w Bogatyni

Skra najlepsza w Bogatyni

Skra Bełchatów wygrała turniej w Bogatyni. Rywalami mistrzów Polski były: występująca w PLS Gwardia Wrocław, spadkowicz z tej klasy rozgrywek, AZS PWSZ Nysa i kolejny zespół z I ligi - Orzeł Międzyrzecz.

W sobotę Skra pokonała kolejno AZS 3:0 i Orła 3:1, a wczoraj bez straty seta wygrała z beniaminkiem serii A. Mistrz Polski zagrał pod kierunkiem drugiego trenera Jacka Nawrockiego, ponieważ Ireneusz Mazur jest ekspertem w transmisjach z mistrzostw Europy. – Miałem do dyspozycji 12 zawodników i wszyscy grali. Dlatego trudno było podać podstawową szóstkę – opowiada Nawrocki. – Najwięcej kłopotów mieliśmy z Orłem, ponieważ zawodnicy byli już trochę zmęczeni. Dobrze spisali się nowi – Maciej Dobrowolski, Krzysztof Stelmach i Jarosław Sobczyński. Uważam, że jak na ten etap przygotowań, turniej był bardzo pożyteczny, a rywale właściwi.

Przypomnijmy, że w zespole z Bełchatowa brakowało kadrowiczów: Mariusza Wlazłego, Michała Winiarskiego oraz Ukraińca Witalija Kiktiewa. Wszyscy uczestniczą w mistrzostwach Europy.W najbliższy weekend Skra zagra w podobnej imprezie, która odbędzie się w Hajnówce.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved