Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Po obozie w Wiśle, czas na turniej w Ostrawie

Po obozie w Wiśle, czas na turniej w Ostrawie

Jastrzębianie dzisiaj kończą obóz w Wiśle. Wczoraj rano odbyli ostatni trening w górach. Stan zdrowia zawodników po obozie nie jest zły. Niewielkie problemy mają Przemysław Michalczyk i Petteri Laurila. W poniedziałek drużyna odbędzie trening już w Jastrzębiu, a w środę i czwartek zagra w turnieju, w Ostrawie.

Sytuacja zdrowotna zawodników, którzy brali udział w obozie, nie jest zła. Są jednak niewielkie problemy u niektórych zawodników. Przemysław Michalczyk oraz Petteri Laurila cierpią na drobne urazy – Przemek ma naciągnięte mięśnie brzucha natomiast Petteri uraz mięśnia brzuchatego łydki.

Igor Prielożny, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla, ma nadzieję, że zawodnicy szybko powrócą do zdrowia. Liczy na to, że wolny weekend, jaki dostaną zawodnicy po dzisiejszym zakończeniu obozu, pozwoli opanować te drobne dolegliwości, aby już w połowie tygodnia zawodnicy byli zdolni do gry.W poniedziałek już na klubowych obiektach w Jastrzębiu, siatkarze wznowią zajęcia. W cykl treningowy jastrzębian wejdzie wtedy Plamen Konstantinov. Natomiast Grzegorz Szymański oraz Daniel Pliński, oczekiwani są w klubie po zakończeniu mistrzostw Europy. Zapewne jednak trenera Prielożnego zmartwią ostatnie doniesienia z Rzymu, mówiące o urazie jakiego doznał Grzegorz Szymański.

Wszyscy zawodnicy, oprócz uczestników ME, spotkają się w poniedziałek na treningu. Natomiast już w środę, drużyna weźmie udział w turnieju w Ostrawie, który odbędzie się w dniach 7-8 września. W turnieju wezmą udział: DHL Ostrava, VRC Kazincbarcika, VSC Fatra Zlin i KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Program turnieju w Ostrawie

- środa 07.09:
11:00  Ostrava - Kazincbarcika
14:00  Kazincbarcika - Jastrzębski
17:00  Zlin - Ostrava

- czwartek 08.09:
11:00  Zlin - Kazincbarcika
14:00  Jastrzębski - Zlin
17:00  Ostrava - Jastrzębski

źródło: ksjastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved