Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > ME 2005: Opinie po meczu Polska – Chorwacja

ME 2005: Opinie po meczu Polska – Chorwacja

Polscy siatkarze pokonali bez straty seta reprezentację Chorwacji, w pierwszym dniu fazy grupowej Mistrzostw Europy w Rzymie. Tuż po zakończeniu spotkania odbyła się konferencja prasowa, na której trenerzy oraz kapitanowie drużyn podsumowali spotkanie.

Polacy pokonali bez straty seta reprezentację Chorwacji w pierwszym dniu fazy grupowej Mistrzostw Europy w Rzymie.

Tuż po zakończeniu spotkania odbyła się konferencja prasowa, na której trenerzy i kapitanowie drużyn podsumowali spotkanie:Raul Lozano (trener Polski):

– Zagraliśmy bardzo dobrze w ataku. Nie ustrzegliśmy się błędów, również w zagrywce. Jestem bardzo zadowolony z tego co pokazali zawodnicy. Było bardzo trudno dobrze rozpocząć ten turniej. Cieszę się, że się udało.

Piotr Gruszka (kapitan Polaków):

– Oczekiwaliśmy tego spotkania z niecierpliwością i cieszymy się, że zaczęliśmy ten turniej od zwycięstwa. Ale jestem pewien, że możemy grać dużo lepiej.

Radovan Malević (trener Chorwacji):

– Chciałbym przede wszystkim pochwalić polską drużynę. Największe problemy dziś mieliśmy w ataku. To główny powód takiego wyniku.

Igor Omrcen (kapitan Chorwatów):

– Gratuluję Polakom zwycięstwa. Przykro mi, że to nie był dobry mecz. Robiliśmy bardzo dużo błędów w ataku i na zagrywce, pokazując, że nie gramy dobrze. Mam jednak nadzieję, że w kolejnych meczach pokażemy prawdziwe oblicze Chorwacji.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved