Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Polscy siatkarze trenowali w Rzymie

Polscy siatkarze trenowali w Rzymie

Bez przeszkód i zgodnie z planem reprezentacja Polski na mistrzostwa Europy dotarła do Rzymu. Zaraz po zakwaterowaniu w hotelu zawodnicy udali się na spoczynek. Pierwszy trening biało -czerwoni mieli zaplanowany od godziny 11.30 do 13.00, natomiast drugi w godz. 18-19.30.

Trener Raul Lozano nie obiecuje medalu, ale walkę do końca. Głównymi aktorami tej walkiŁukasz Żygadło oraz Paweł Woicki. Jak trener Kadry B, Grzegorz Ryś, ocenia swoich podopiecznych, z którymi pracował w drugiej reprezentacji?

Łukasz Żygadło na pewno ma więcej doświadczenia – powiedział trener Ryś. – Ma za sobą występy w lidze zagranicznej. Z nami przećwiczył trzy tygodnie i płynnie wszedł do kadry A. Na pewno zespół był przygotowywany pod Pawła Zagumnego, ale z nowym rozgrywaczem powinno być dobrze. Na pewno Żygadle, Pawłowi Woickiemu i całej reprezentacji umiejętności nie brakuje. Przygotowani są dobrze. Bardzo ważna będzie sprawa mentalności, psychiki. Woicki grał dobrze na Uniwersjadzie. Nominacje na mistrzostwa Europy była dla niego zaskoczeniem. Szybko się do tego przystosował. Zaskoczeni mogą być, przynajmniej na początku, nasi rywale. Oni nie znają naszych nowych rozgrywających.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved