Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Ireneusz Kłos: „Nie jesteśmy zadowoleni z postawy dziewczyn”

Ireneusz Kłos: „Nie jesteśmy zadowoleni z postawy dziewczyn”

Po porażce z Bułgarią Ireneusz Kłos powiedział: "Dziewczyny do tego meczu nie za bardzo przygotowały się psychicznie, było rozprężenie w zespole. W pierwszym wygranym secie 25-18 było widać, momenty bardzo dużego przestoju. Chcielibyśmy żeby już na Mistrzostwach Europy, forma się ustabilizowała."

Polskie siatkarki przegrały z reprezentacją Bułgarii 2:3 podczas turnieju w Dąbrowie Górczniej. Po meczu Ireneusz Kłos powiedział:

-[i]Dziewczyny do tego meczu nie za bardzo przygotowały się psychicznie, było rozprężenie w zespole. W pierwszym wygranym secie 25-18 było widać, momenty bardzo dużego przestoju. Chcielibyśmy żeby już na Mistrzostwach Europy, forma się ustabilizowała, bo nie jesteśmy dzisiaj zadowoleni z postawy dziewczyn.

Wprowadziliśmy dzisiaj takie zawodniczki jak Karolina Kosek czy Gabriela Wojtowicz, dlatego że część kadrowiczek jest kontuzjowana. Zarazem próbowane są te młode dziewczyny w grze, ale muszę dodać, że aż 4 siatkarki są wyłączone z tego turnieju, dlatego inne zawodniczki dostały szansę grania.

Na pewno jutro w składzie zobaczymy Magdę Śliwę, która zamieni Kasię Skorupę, ponieważ takie są ustalenia, a czy będą inne zmiany? Zobaczymy po porannym treningu.[/i]

źródło: reprezentacja.net