Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Lekka kontuzja Laurilli i sparing z Czechami

Lekka kontuzja Laurilli i sparing z Czechami

fot. archiwum

Siatkarze Jastrzębskiego węgla intensywnie trenują i grają dużo spotkań sparingowych przed nowym sezonem. Przebywający obecnie na obozie w Wiśle jastrzębianie, rozegrali sparing z czeską drużyną Ferram Opava, przegrywając 2:3. Podczas obozu kontuzji naciągnięcia mięśnia brzuchatego łydki nabawił się Petteri Laurilla.

Podczas obozu w Wiśle, kontuzji naciągnięcia mięśnia brzuchatego łydki nabawił się Petteri Laurilla , jednak po konsultacji z lekarzem klubowym, podjęto decyzję, że nie jest to kontuzja na tyle poważna, aby wykluczyć zawodnika z cyklu przygotowań do sezonu. Tak więc trener Igor Prielożny mógł potencjalnie skorzystać dzisiaj z gry wszystkich zawodników przebywających na obozie.

 

Trener Igor Prielożny nie oszczędza jastrzębian, którzy pracują bardzo ciężko nad swoją formą. Dzisiaj rano odbyli wyczerpujący trening w górach, po południu natomiast rozegrali sparing z silną drużyną z Czech, Ferram Opava. Mecz odbył się w Szczyrku, w hali Centralnego Ośrodka Sportu, o godzinie 18:00. Sparing oglądali przedstawiciele klubu – Rada Nadzorcza wraz z Dyrektorem ds. sportowych, Zdzisławem Grodeckim . 

Po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie meczu (jak na ten okres przygotowań), lepsi okazali się goście z Czech, wygrywając 3:2

 

Ferram Opava – Jastrzębski Węgiel 3:2

(25:22, 25:23, 19:25, 19:25, 15:9)

 

Skład Jastrzębskiego Węgla: Jakub Bednaruk, Marcin Wika, Arkadiusz Terlecki, Ivaylo Stefanov, Łukasz Kadziewicz, Paweł Siezieniewski, Paweł Rusek(libero)

 

Zgodnie z planami trenerów, jutro rano odbędzie się trening biegowy w górach, w którym uczestniczył będzie dyrektor Grodecki.

 

Jak zapewnił w rozmowie telefonicznej Plamen Konstantinov , dzisiaj, po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, wyjeżdża z Sofii. Jego przyjazd do Jastrzębia planowany jest w dniu jutrzejszym w godzinach późno wieczornych.

źródło: ksjastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved