Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > „Kaziki” z powrotem w Sosnowcu

„Kaziki” z powrotem w Sosnowcu

fot. archiwum

W sobotę drużyna PKE-Polskiej Energii wróciła ze swojego pierwszego obozu. „Kaziki” przez dwa tygodnie trenowały w Międzybrodziu Bialskim. Zawodnicy odpoczywali raptem dwa dni, a od zeszłego wtorku wznowili już treningi na obiektach w Sosnowcu.

Głównie pracowaliśmy nad wytrzymałością i kondycją chłopaków. Plan treningowy został zrealizowany w 100%, z czego się ogromnie cieszę – mówi Marian Kardas , trener zespołu. – Chłopcy mają ponad 100 kilometrów w nogach. Zaliczyli wszystkie trasy górskie w okolicach Międzybrodzia Bialskiego i Żywieckiego – dodaje Kardas .

Podczas zgrupowania nie zabrakło gry w siatkówkę, choć ta nie była głównym celem pierwszego obozu „Kazików”.

Wiem, że zawodnicy są zmęczeni. Mają do tego prawo, bo obóz nie był lekki, ale musimy być przygotowani do sezonu – mówi II trener PKE – Polskiej Energii, Radosław Panas .Podczas zgrupowania doszło do kilku kontuzji, ale żadna z nich nie okazała się poważna.

Marian Kardas nie dał drużynie zbyt długiego odpoczynku. Zawodnicy odpoczywali raptem dwa dni, a od zeszłego wtorku wznowili już treningi na obiektach w Sosnowcu.

Każdy weekend, począwszy od 3-4 września „Kaziki” spędzą na turniejach, m.in. w Jaworznie, Pile, Świebodzicach, Zdzieszowicach, Bełchatowie i Bielsku Białej.

Końcem września drużyna PKE-Polskiej Energii będzie szlifować technikę i taktykę na tygodniowym zgrupowaniu w Wiśle.

źródło: kazimierzplomien.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2005-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved