Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Przedsezonowe zwycięstwa Budowlanych i Nafty II Piła

Przedsezonowe zwycięstwa Budowlanych i Nafty II Piła

fot. archiwum

Do sezonu ligowego coraz bliżej, siatkarki i siatkarze wszystkich klubów uczestniczą w obozach przygotowawczych i rozgrywają coraz więcej sparingów... Do walki na II-ligowym froncie przygotowują się zespoły Budowlanych Toruń i Nafty Gaz II Piła.

Siatkarki Nafty Gaz II Piła przebywały w drugiej połowie sierpnia na obozie w Biłgoraju (woj. lubelskie), gdzie w minionym sezonie wywalczyły tytuły Mistrzyń Polski w kategorii kadetek. Przy okazji obozu, pilanki zagrały mecze sparingowe z Tomasovią Tomaszów Lubelski i Szóstką Biłgoraj , oba wygrywając w stosunku 3:1 . Teraz Nafta przygotowuje się do sezonu trenując w Pile.

 

Wczoraj natomiast z obozu przygotowawczego wróciły siatkarki Budowlanych Toruń . Torunianki szlifowały w ostatnich dniach swoją formę w Kołobrzegu , gdzie wcześniej były ich ligowe rywalki – Sokół Mogilno. Nad morzem zawodniczkom z Torunia udało się rozegrać kilka spotkań sparingowych z kadetkami Calisii Kalisz i siatkarkami Tuspo Weende z niemieckiego Goettingen. Wygrane z Calisią i zespołem z Goettingen po 3:0 , na pewno zmobilizują torunianki do dalszej pracy. Dzisiaj dziewczyny z Torunia miały dzień wolny, jutro wznawiają treningi na własnych obiektach.źródło: sokol.mogilno.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2005-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved