Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Legioniści odchodzą do Wilgi Garwolin

Legioniści odchodzą do Wilgi Garwolin

Nowe twarze pojawiły się na treningach w Garwolinie. Są to głównie kolejni siatkarze, którzy opuścili Legię Warszawa. Ze stołecznego klubu do Wilgi przenieśli się już Edward Górecki jr. oraz Michał Drabkowski.

Ze stołecznego klubu odszedł najpierw Konrad Gradowski (WTS Warka), a następnie Edward Górecki jr. (Wilga Gawrolin). Z Legią rozstał się także Michał Drabkowski i najprawdopodobniej zrobi to również Kamil Burzec. Drabkowski porozumiał się już z klubem z Garwolina, gdzie o miano pierwszego rozgrywającego będzie rywalizował ze starszym o siedem lat Jakubem Sokołowskim. W jego ślady być może pójdzie Burzec, z którym obecnie prowadzone są rozmowy.

Prawdopodobne jest, że składzie Wilgi zobaczymy także nowego libero Adama Zielińskiego (ostatnio KPS Wołomin) oraz atakującego Marcina Kurzawę (ostatnio WTS Warka). Na pewno pojawią się również nowi środkowi, lecz ich nazwiska owiane są jeszcze tajemnicą.Ekipa z Garwolina przygotowuje się do sezonu na swoich boiskach. Wczoraj w Kozienicach Wilga rozegrała sparing z rezerwami Jadaru, wygrywając 3:2. Inauguracja sezonu odbędzie się już 10 września meczem rundy wstępnej Pucharu Polski ze Stalą Kraśnik

źródło: mwzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved