Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > AZS Nysa przed zgrupowaniem w Miliczu

AZS Nysa przed zgrupowaniem w Miliczu

W piątek po raz ostatni w sierpniu akademicy z Nysy trenowali we własnej hali. Na Głuchołaską powrócą dopiero we wrześniu, bowiem od poniedziałku przebywać będą na dziesięciodniowym obozie w Miliczu. W czasie zgrupowania w dniach 3 i 4 września zespół weźmie udział w turnieju w Bogatyni.

Zajęcia trwały przeszło 5 godzin, z czego część poświęcona była na sesję zdjęciową. Drużyna Macieja Jarosza po raz pierwszy spotkała się na treningu w sezonie 2005/06 1 sierpnia. Od tego czasu zawodnicy zaliczali regularnie zajęcia na siłowni, jeziorze nyskim, stadionie miejskim, by w ostatnim czasie przenieść się na halę i rozpocząć zajęcia z piłką. Siatkarze AZS-u na Głuchołaską powrócą dopiero we wrześniu, bowiem od poniedziałku przebywać będą na dziesięciodniowym obozie w Miliczu. Jak mówią zawodnicy – Teraz było ciężko, wolimy nie myśleć co będzie na obozie.

W czasie zgrupowania zespół rozegra pierwszy z trzech turniejów jaki zaplanowano przed rozgrywkami. W dniach 3 i 4 września w Bogatynii AZS zmierzy się z Gwardią Wrocław, mistrzem Polski – Skrą Bełchatów oraz Orłem Międzyrzecz.Plan turnieju w Bogatyni

- 3 września - sobota:
10.30 AZS PWSZ Nysa - Skra Bełchatów
12.30 Gwardia Wrocław - Orzeł Międzyrzecz
17.00 Skra Bełchatów - Orzeł Międzyrzecz
19.00 Gwardia Wrocław - AZS PWSZ Nysa

- 4 września - niedziela:
10.00 AZS PWSZ Nysa - Orzeł Międzyrzecz
12.00 Gwardia Wrocław - Skra Bełchatów

źródło: azsnysa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2005-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved