Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Przed zgrupowaniem w Solcu Kujawskim

Przed zgrupowaniem w Solcu Kujawskim

Siatkarze Mostostalu Azotów Kędzierzyn-Koźle mają za sobą miesiąc przygotowań. W pierwszym etapie treningów nie było oczywiście żadnych gier. Najbliższy sprawdzian wielokrotni mistrzowie kraju będą mieli na turnieju w Hajnówce 9-11 września, dokąd uda się ze zgrupowania w Solcu Kujawskim.

Siatkarze Mostostalu Azotów Kędzierzyn-Koźle mają za sobą miesiąc przygotowań. W pierwszym etapie treningów nie było oczywiście żadnych gier.

Najbliższy sprawdzian wielokrotni mistrzowie kraju i jeden z najlepszych klubowych zespołów w historii polskiej siatkówki będą mieli na turnieju w Hajnówce 9-11 września, dokąd udadzą się ze zgrupowania w Solcu Kujawskim.Do Solca wyjedziemy w niedzielę wieczorem po badaniach w Warszawie – powiedział trener zespołu Wojciech Drzyzga. – Na razie w drużynie nie ma Bartosza Kurka i Petra Zapletala.

Pierwszy z nich jest z kadetami w Algierii, drugi zaś przygotowuje się do mistrzostw Europy z reprezentacją Czech. Zapletala w akcji przeciwko polskim siatkarzom oglądał Wojciech Drzyzga.

Będzie to jeden z najlepszych zawodników na tej pozycji w Polskiej Lidze Siatkówki – powiedział.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved