Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Przed ME: Włochy A – Włochy B 3:1

Przed ME: Włochy A – Włochy B 3:1

Przygotowująca się do startu w Mistrzostwach Europy reprezentacja Włoch rozegrała w piątek sparingowy mecz, w którym po przeciwnych stronach siatki stanęły dwie drużyny złożone z reprezentantów Italii. Wygrali Ci, na których teoretycznie będzie się opierała gra podczas mistrzostw.

Przygotowująca się do startu w Mistrzostwach Europy reprezentacja Włoch rozegrała w piątek sparingowy mecz, w którym po przeciwnych stronach siatki stanęły dwie drużyny złożone z reprezentantów Italii. Wygrali Ci, na których teoretycznie będzie się opierała gra podczas mistrzostw. Spotkanie obejrzało około tysiąc kibiców.

W drużynie A wystąpili: Vermiglio, Fei, Mastrangelo, Tencati, Cisolla, Cernic, Corsano, a zespole B: Sintini, Lasko, Cozzi, Semenzato, Paparoni, Zlatanov, Messana.Jednak w trakcie meczu trener Montali dokonywał różnych zmian, nawet międzydrużynowych. I tak w trzecim secie na boisku zespołu A pojawił się zawodnik zespołu B (Zlatanov za Cisolle) a w secie czwartym w miejscu Vermiglio i Fei w drużynie A zameldowali się Sintini i Lasko.

Jak grali? Savani zapisał na swoim koncie 4 skuteczne bloki, Paparoni zdobył 4 punkty z ataku, 1 blokiem, 1 zagrywką, Mastrangelo nie mylił się w atakach z krótkiej (7 pkt) zaliczył również 2 skuteczne bloki, Cozzi zdobył atakiem 5 punktów a także 1 zagrywką i 1 blokiem.

Italia A – Italia B 3:1 (25:23, 25:18, 24:26, 25:19))

Wydaje się, że jedyną niewiadomą w 12-tce na Mistrzostwa Europy będzie to czy pojawi się w niej Zlatanov czy Savani. Trener Montali poda oficjalną dwunastkę 1 września.

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved