Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PKE–Polska Energia SSA Sosnowiec – Praca w klubie wre…

PKE–Polska Energia SSA Sosnowiec – Praca w klubie wre…

Informowaliśmy wcześniej, co słychać u siatkarzy PKE–Polskiej Energii SSA, którzy trenują w Międzybrodziu Bialskim. Teraz przekazujemy informacje z siedziby klubu, aby sprawdzić jak przebiegają przygotowania do sezonu od strony organizacyjnej.

Informowaliśmy wcześniej, co słychać u siatkarzy PKE–Polskiej Energii SSA, którzy trenują w Międzybrodziu Bialskim. Teraz przekazujemy informacje z siedziby klubu, aby sprawdzić jak przebiegają przygotowania do sezonu od strony organizacyjnej.

Dyrektor ds. Rozwoju i PR, Paweł Kaczmarczyk, pracuje na swoim stanowisku prawie od roku. – Od strony marketingowej i PRu jesteśmy już na finiszu pracy. Prawie wszystko jest już przygotowane. W tym sezonie będziemy mieli szeroką gamę klubowych gadżetów. Przygotowanych mamy kilkanaście konkursów dla kibiców i sympatyków. Czekam tylko na zdjęcia chłopaków i będziemy mieli komplet – mówi Dyrektor Kaczmarczyk.– Również od strony współpracy z mediami, wszelkie przygotowania dobiegają końca. Klub podpisał już kilka umów o partnerstwie medialnym. Mam nadzieję, że niedługo będę mógł o tym poinformować oficjalnie, kim są ci partnerzy. Natomiast od 1 września ma ruszyć proces akredytacji dla dziennikarzy – dodaje Kaczmarczyk.

Na mecze PKE–Polskiej Energii SSA, będą nowe, atrakcyjnie zaprojektowane bilety, drukowane w firmie TICKETEVENTUM. Z biletami związane będą liczne konkursy podczas meczów. Również plakaty informujące o meczach diametralnie zmienią swój wygląd. Ponadto klub wraca do pomysłu z połowy lat 90-tych, kiedy to drukowane były informatory klubowe.

Wiadomo już na pewno, kto będzie ubierał siatkarzy PKE–Polskiej Energii SSA. Wzorem poprzedniego sezonu będzie to firma IVETT, z Rawy Mazowieckiej, oficjalny sponsor techniczny klubu.

– Część umów sponsorskich jest już podpisanych. W przypadku niektórych klubowi udało się zmienić ich warunki na jeszcze korzystniejsze dla siebie. Kilka umów jeszcze jest w trakcie negocjacji – mówi Prezes Polskiej Energii, Ryszard Grenda. – Na pewno w tym sezonie sytuacja klubu będzie stabilna. Nie powtórzą się problemy z poprzedniego sezonu. Wyszliśmy na prostą – dodaje z wyraźną ulgą i uśmiechem na twarzy Prezes Grenda. Przypomnijmy, że w wyniku fatalnego zarządzania klubem w latach 2002-2004, spółka musiała spłacić ponad 650 tys. zł zaległych zobowiązań. Po kryzysie jednak nie ma już śladu.

Jako nowość, w tym sezonie klub wprowadził ubezpieczenia indywidualne dla zawodników. Ponadto kluby biorące udział w rozgrywkach PLS objęte są polisą zawartą z PLPS S.A. W tym seoznie klub kładzie nacisk na właściwą opiekę medyczną dla zawodników oraz odnowę biologiczną.

Dyrektor klubu, Władysław Szczytowski, załatwia ostatnie formalności związane z procedurami transferów zawodników. Ale jak twierdzi, prawie wszystko zapięte jest na ostatni guzik: – Mamy niewielki problem z jednym klubem, który nie może pogodzić się z tym, że ich zawodnik przeszedł do nas. Ale miał do tego prawo, więc nie rozumiem ich zachowania.

Wiadomo też, jak rozwija się sprawa transferu Andrew Earla, reprezentanta Australii, który ma wzmocnić szeregi „Kazików”. – Cały czas jestem w kontakcie z menedżerem Earla i Australijską Federacji Siatkówki. Sprawy przebiegają pomyślnie. Dogrywamy ostanie procedury. Myślę, że 2 października Earl zjawi się w Sosnowcu – mówi Paweł Kaczmarczyk, który zajmuje się również sprawą kontraktu z Earlem.

– Jedyną sprawą, która nie jest jeszcze załatwiona, i prawdopodobnie będzie się jeszcze trochę ciągnąć, jest sprawa Zbigniewa Bartmana, który w maju bezprawnie zerwał kontrakt z klubem. Na pewno nie odpuścimy. Prawo jest po naszej stronie. Jeśli kluby są zobowiązane do przestrzegania kontraktów, to zawodnicy również. Będziemy walczyć o swoje. Wystąpiliśmy na drogę sądową – informuje Prezes Ryszard Grenda.

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved