Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Joker Piła przed sezonem: Kontuzja Adama Nowika

Joker Piła przed sezonem: Kontuzja Adama Nowika

Były reprezentacyjny środkowy Adam Nowik, przebywa obecnie na rehabilitacji. Na jednym z pierwszych treningów swego nowego klubu, Jokera Piła, złamał kostkę lewej nogi. Jego przerwa w zajęciach potrwa około ośmiu tygodni.

Były reprezentacyjny środkowy – Adam Nowik, przebywa obecnie na rehabilitacji. Na jednym z pierwszych treningów swego nowego klubu, Jokera Piła, złamał kostkę lewej nogi. Jego przerwa w zajęciach potrwa około ośmiu tygodni.

Naszym celem jest utrzymanie się w Polskiej Lidze Siatkówki – powiedział Dariusz Luks. – Oczywiście będziemy starali się, żeby dokonać tego już po rundzie zasadniczej bez konieczności gry w barażach. W kadrze jest czternastu zawodników. Mam dwóch libero – Kowalskiego i Krajewskiego. Będziemy się starali, żeby tego drugiego gdzieś przed sezonem wypożyczyć. Chłopak powinien grać jak najwięcej.Siatkarze Jokera Piła mają za sobą 12-dniowy obóz w Brennej. Rozegrali tam dwa mecze z Jaworznem, wygrywając 3:2 i 5:1. We własnej hali spotkali się z Międzyrzeczem, pokonując rywali w środę 3:2 i 5:0.

Ten weekend jest ostatnim wolnym przed ligą – mówi Dariusz Luks. – Potem zagramy w turniejach w Jaworznie, Pile, Bielsku Białej, Zdzieszowicach, Lipsku i Kędzierzynie. 12 października zagramy w Pucharze Polski z Jaworznem lub Zduńską Wolą. Rozgrywki te jak każde inne będziemy traktować bardzo poważnie.

Na inaugurację rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki Joker Piła (beniaminek) zgodnie z tradycją zagra z mistrzem Skrą Bełchatów.

W lidze dominować powinna „wielka czwórka" – uważa Dariusz Luks. – Zarówno w walce o mistrzostwo Polski jak i utrzymanie będzie ciekawie. Kibice nie będą mogli narzekać na brak emocji.

Kadra Jokera Piła:

rozgrywający – Sławomir Gerymski, Łukasz Jurkojc,

atakujący – Marcin Owczarski,

środkowi – Przemysław Lach, Witold Chwastyniak, Jakub Kaźmierski, Adam Nowik,

przyjmujący – Petr Valastek, Piotr Szulc, Michał Lach, Wojciech Winnik, Michał Kubiak,

libero – Mariusz Kowalski, Dariusz Krajewski

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved