Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Zwycięstwo Polaków, kontuzja Zagumnego

Zwycięstwo Polaków, kontuzja Zagumnego

Reprezentacja Polski siatkarzy pokonała w Iławie zespół Chin 3:1. Było to trzecie spotkanie reprezentacji Polski z Chińczykami w ciągu kilku ostatnich dni. Niestety w trakcie meczu kontuzji ręki nabawił się nasz rozgrywający, Paweł Zagumny.

Reprezentacja Polski siatkarzy pokonała w Iławie zespół Chin 3:1. Było to trzecie spotkanie reprezentacji Polski z Chińczykami w ciągu kilku ostatnich dni. W pierwszym, podczas memoriału Huberta Wagnera, Polacy pokonali Chiny 3:2, a w poniedziałek, w meczu towarzyskim obu ekip, też było 3:2, lecz tym razem dla Chin.

Jak poinformowała TVP, w trakcie spotkania kontuzji ręki nabawił się Paweł Zagumny. Występ naszego rozgrywającego w Mistrzostwach Europy stoi pod znakiem zapytania.Polska – Chiny 3:1 (25:20, 26:28, 27:25, 25:18)

Polska zagrała w składzie: Zagumny, Szymański, Pliński, Gołaś, Gruszka, Świderski, Gacek (libero) oraz Winiarski, Grzyb, Murek, Żygadło

Spotkania z Chinami były etapem przygotowań kadry narodowej przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy w Rzymie. W najbliższych dniach podopieczni trenera Raula Lozano spotkają się w Spale z reprezentacją Czech.

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved