Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Przymusowa przerwa Agaty Mróz

Przymusowa przerwa Agaty Mróz

Środkowa reprezentacji i BKS-u Stali Bielsko-Biała, Agata Mróz otrzymała wolne do 9 sierpnia. "Jest to decyzja współna trenerów i lekarzy" - powiedział szkoleniowiec klubowy zawodniczki Zbigniew Krzyżanowski. Agata Mróz miała słabe wyniki badań lekarskich i odczuwała ogromne przemęczenie.

Środkowa reprezentacji i BKS-u Stali Bielsko-Biała, Agata Mróz otrzymała wolne do 9 sierpnia. – Jest to decyzja wspólną trenerów i lekarzy – powiedział trener klubowy zawodniczki Zbigniew Krzyżanowski.

Agata Mróz miała słabe wyniki badań lekarskich i odczuwała ogromne przemęczenie. – Z czegoś trzeba było zrezygnować – powiedział trener Krzyżanowski. – Mając w perspektywie turniej barażowy do mistrzostw świata wypadło na kwalifikacje do Grand Prix. Agata Mróz nie miała wolnego. W moim odczuciu niepotrzebnie pojechała na tournee do Chin. Powinna była odpoczywać dłużej po lidze.Zawodniczka otrzymała zadanie wypocząć oraz pewne ćwiczenia do wykonania. – Nie może wrócić do kadry całkowicie roztrenowana – dodał Zbigniew Krzyżanowski.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved