Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mostostal rozpoczął przygotowania

Mostostal rozpoczął przygotowania

Siatkarze Mostostalu Azoty Kędzierzyn-Koźle, pierwszym po wakacyjnej przerwie treningiem, rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu rozgrywkowego. Zajęcia osobiście poprowadził nowy trener kędzierzynian - Wojciech Drzyzga.

Siatkarze Mostostalu Azoty Kędzierzyn-Koźle poniedziałkowym, pierwszym po wakacyjnej przerwie, treningiem rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu rozgrywkowego. Zajęcia osobiście poprowadził nowy trener kędzierzynian – Wojciech Drzyzga.

Tak jak w latach ubiegłych szkoleniowcy na treningach nie mają do dyspozycji wszystkich podopiecznych. Marcel Gromadowski przebywa na zgrupowaniu kadry B, Petr Zapletal przygotowuje się do turnieju eliminacyjnego do MŚ razem z reprezentacją Czech. Nie ma jak na razie także Martina Sopki. – Cieszy mnie fakt, że Petr Zapletal znalazł uznanie w oczach swojego trenera kadry – powiedział Wojciech Drzyzga. – Znaczyłoby to, że jest w dobrej formie. Zresztą liczę na niego i uważam, że będzie poważnym wzmocnieniem zespołu. Z drugiej strony jednak rozpocznie treningi z nami gdzieś w połowie września. Gdy zagra w mistrzostwach Europy. Będzie mało czasu na zgrywanie, a jest on na pozycji kluczowej w zespole.Kibiców Mostostalu ucieszy zapewne powrót na parkiety ligowe Stanislava Vartovnika – gracza, który po półrocznej eliminacji z gry z powodu kontuzji, wraca do sił i na zajęciach trenuje razem z resztą trójkolorowych – na boisku jak i w siłowni.

Przygotowania do nadchodzącego sezonu na własnym obiekcie to tylko część programu jaki swoim podopiecznym ułożyli trenerzy. Dużą rolę będą odgrywały sparingi kontrolne oraz udział w turniejach. Trenerzy i siatkarze Mostostalu Azotów mają w planie w czasie przygotowań treningi na obozach i grę w sparingowych turniejach. – Będziemy grać w każdy weekend września – dodał trener Drzyzga.

źródło: nieokreślone

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2005-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved